Kurumsal

Misyonumuz uluslararası müşterilerimizi anlamak ve onlara otellerimizde unutulmaz anlar sunmaktır.  Seyahat eden kişilerin istek ve beklentilerini biliyoruz ve bu nedenle onlara mükemmel bir tatil sunmak için hareket ediyoruz. Hizmet paketimiz tam olarak müşterilerimizin gereksinimlerine göre hazırlanmıştır. Senza Hotels müşteri isteklerini yerine getirmeyi kendisine hedef edinmiştir.  Sorumluluğumuzun bilincindeyiz ve müşterilerimize hesap verebilmek için yoğunlaşmaktayız.

 

Başarılı olmak için özellikle önemli olan ekip çalışmasıdır.  Bu bağlamda karşılıklı saygı ve güven içerisinde işbirliği yapmayı hedefliyoruz. Başarılı bir ekip çalışmasının tekil çalışmadan çok daha başarılı olduğunun farkındayız.

Senza Hotels hizmetlerin takdir edilmesi, motivasyonu ve ödüllendirilmesi ön planda gelmektedir. Müşterilerimiz adına en iyisini sunmakla yükümlüyüz.  Biz hizmetlerimizi sürekli olarak iyileştirmekteyiz ve bunu işbirliği yaptığımız ortak ve tedarikçilerimizi de ön koşul olarak görmekteyiz.  En yüksek kalite standardı ve hizmetlerin profesyonel olarak verilmesi için yoğun çaba içindeyiz ve gelişen bir işletme olarak başarıyı yatırım ve hizmet yeteneğimizin sonucu olarak görmekteyiz. Sloganımız iç ve dış ilişkilerde centilmenlik ve dürüstlüktür.

 

Senza Hotels toplum bilinci anlayışı nedeniyle çevresinin iyileştirilmesine katkıda bulunmaktadır.

Toplum için sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

% 100 Müşteri Memnuniyeti ile güvenli tatilin tadını çıkarın...

Otellerimiz

The Inn Resort & SPA

Grand Santana

Garden Holiday Club

Sosyal Medya

KVKK BİLGİLENDİRME

All rights reserved, Senza Hotels © 2019 / goplan.net