Kurumsal

Türkiye ‘nin büyük sekmentli ve gelişen turizm sektöründe rekabette ön plana çıkabilmek için piyasadaki durumu

tanımak ve analiz etmek çok önemlidir.

 

Senza Hotelleri bu sektördeki yerini bilmektedir. Üç Otellik bir portföy ile Antalya turizm sektöründe önemli bir aktörüz.

Tesislerimiz ULTRA HER ŞEY DÂHİL konaklama konseptindedir.  Tesislerimizin konumları turizm sektöründe stratejik olarak önemli yerlerdir. The Inn Resort & Spa Hotelimiz Türkler / Alanya’da sizlere huzurlu ve kaliteli bir tatil imkânı sunmaktadır. Diğer iki otelimiz Grand Santana Hotel ve Garden Holiday Club ise sahile sıfır konumda bulunmaktadır. Tüm tesislerimiz hizmet çizgimize ve kalitemize uygun olarak hizmet sunmaktadır. Kalınan tesisin hizmet kalitesi orta fiyat sınıfının kaliteli örneği olacaktır. Bizler sektördeki tecrübelerimizle misafirlerimizin isteklerini iyi biliyor ve misafirlerimizi memnun edebilmek için geniş seçenekli bir hizmet modeli sunuyoruz.

 

İşletmemiz yüksek değerlere ve kişisel ilişkilerdeki güvene yoğunlaşmaktadır.  Başarımız gelişmemizin devam etmesini sağlayacaktır. Hedeflerimize sürekli gelişme planlaması ve stratejik olanaklardan faydalanarak erişeceğiz.

Her gün gelişmekteyiz ve müşterilerimizle sürekli temas halinde bulunarak hizmetlerimizi iyileştirmekteyiz.  Hizmetlerimizi en uygun duruma getirmek ve etkin bir yönetim, vizyonumuzun yine önemli parçalarından birisidir.  Bu bağlamda daima kalite politikamıza dikkat ediyoruz.

 

Farklı hizmet konseptlerimiz tüm Antalya bölgesinde titizlikle seçilmiş konumlara yayılmıştır.  Tesis yönetim ekibimiz karlı bir çift yönetim ile müşterilerine karşı olan yükümlülüklerinin bilincindedir.

% 100 Müşteri Memnuniyeti ile güvenli tatilin tadını çıkarın...

Otellerimiz

The Inn Resort & SPA

Grand Santana

Garden Holiday Club

Sosyal Medya

KVKK BİLGİLENDİRME

All rights reserved, Senza Hotels © 2019 / goplan.net